Spotkanie informacyjne nt. pożyczek unijnych na OZE

Zapraszamy na spotkanie informacyjne Banku Gospodarstwa Krajowego i Partnerów Finansujących dotyczące szczegółów oferty pożyczek unijnych na OZE dla: mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, spółek prawa handlowego, w których większość udziałów lub akcji posiadają JST lub ich związków, spółdzielni energetycznych, podmiotów działających w imieniu klastra energii, obywatelskich społeczności energetycznych działające w zakresie energii odnawialnej.

Spotkanie odbędzie się 9 maja 2024 r. o godz. 10:00  w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chełmie i będzie się składać z dwóch części:

Część I – merytoryczna

Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, jakie rozwiązania OZE możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym, na jakich warunkach i na które wydatki możesz uzyskać dotację.

Część II – networkingowa

Druga część spotkania ma charakter warsztatowy. Partnerzy Finansujący BGK, którzy udzielają pożyczek unijnych w Lubelskim opowiedzą jak złożyć wniosek, jakie dokumenty są potrzebne, a także wyjaśnią jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Podczas spotkania zapewniamy praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych finansujących inwestycje w OZE. Pożyczki udzielane są na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe, z możliwością sfinansowania niektórych wydatków w ramach dotacji. Dzięki pomocy ekspertów, z łatwością zapoznasz się z niezbędnymi informacjami i potrzebną dokumentacją.

Call Now Button