Trenuj z wojskiem wiosna-lato

Rozpoczyna się kolejna – III edycja projektu „Trenuj z wojskiem” – tym razem pod hasłem „Trenuj z wojskiem wiosna-lato”. To kontynuacja otwartego programu szkoleń wojskowych dla każdego chętnego Polaka.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia 2023 r. w Chełmie, start o godz. 8:00. Trwać będzie 8 godzin, ma bardzo przystępną formułę, jest bezpłatne i prowadzone przez wojskowych instruktorów. Podczas szkolenia uczestnicy poznają podstawowe umiejętności wojskowe i obronne. Uczestnicy będą szkolić się z podstaw posługiwania się bronią, walki wręcz, przetrwania w trudnych warunkach, reagowania na sygnały alarmowe, udzielania pomocy medycznej, itd. Szkolenie prowadzić będą najbardziej doświadczeni żołnierze, a także weterani misji zagranicznych.

Zgłoszenia należy kierować na adres email: ali.kowalska@ron.mil.pl lub pod numerem telefonu 728 585 355. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na stronie: https://www.wojsko-polskie.pl/19bz/articles/aktualnosci-w/iii-edycja-trenuj-z-wojskiem-wiosna-lato-w-chelmie-15-kwietnia-2023-roku.

Call Now Button