Przewodnik Turystyczno-Historyczny Gminy Dorohusk

W związku z opracowywaniem nowego Przewodnika Turystyczno-Historycznego Gminy Dorohusk, uwzględniającego wszystkie miejscowości, zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc we wskazaniu różnych ważnych miejsc w waszym środowisku.

Wskazania powinny dotyczyć miejsc pamięci, pomników, starych grobów, faktów historycznych, obiektów, ciekawostek, historyjek, legend, opowieści, osób związanych z danym zdarzeniem, krzyży, kapliczek, obiektów przyrodniczych itp. Szczególnie prosimy o podanie informacji o obiektach i faktach nigdzie nie publikowanych, które są znane tylko nielicznym osobom.

Informację prosimy przekazać za pomocą Formularza zgłoszeniowego, znajdującego się poniżej, w wersji papierowej lub elektronicznej.

Wypełnione formularze w wersji papierowej można przekazać w jak najbardziej dogodny dla Państwa sposób: do sołtysa, radnego, urzędu gminy, biblioteki lub punktu bibliotecznego. Formularz w wersji elektronicznej po wypełnieniu należy wysłać poczta elektroniczną na adres e-mail: kontakt@gokitdorohusk.pl.

Wszystkie dokumenty, nagrania, wywiady, filmiki, zdjęcia udostępnione na potrzeby Przewodnika zostaną za zgodą Państwa skopiowane lub zeskanowane i zwrócone. Przewodnik zamierzamy opracować w tym roku.


Dokumenty do pobrania:

Call Now Button