Konkurs „Młody Talent 2021”

Redakcja tygodnika „Nowy Tydzień” ma przyjemność serdecznie zaprosić do udziału w drugiej edycji konkursu „Młody Talent”, organizowanego we współpracy z Fundacją „Młode Talenty”.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z Chełma oraz powiatów chełmskiego, krasnostawskiego i włodawskiego, w wieku od 5 roku życia do czasu ukończenia szkoły ponadpodstawowej. Zgłosić może się każdy, kto wyróżnia się na tle innych uzdolnieniami w szeroko pojętej dziedzinie artystycznej, technicznej, sportowej bądź naukowej – śpiew, taniec, kabaret, forma teatralna, akrobatyka, żonglerka, osiągnięcia sportowe (rekordy i medale), rysunek i malarstwo, robotyka etc. Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno wykonawców indywidualnych, jak i grupy prezentujące swój talent.

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca lutego br.

Uczestnicy mogą wysłać na adres redakcji w Chełmie prace/wytwory swojej działalności lub zaprezentować swój talent w formie krótkiego filmu. Filmy można przesyłać na adres email: redakcja@nowytydzien.pl z tematem „Młody Talent 2021” lub poprzez profil na Facebooku. Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze 10 finalistów, zaś laureatów wybiorą Czytelnicy „Nowego Tygodnia”.

Nagrodą dla zdobywcy I miejsce będzie tytuł „Młody Talent Roku” oraz nagroda pieniężna w wysokości 1000 złotych. Nagrodą dla zdobywcy II miejsca będzie nagroda pieniężna w wysokości 700 złotych. Nagrodą dla zdobywcy III miejsca – nagroda pieniężna w wysokości 500 złotych. Specjalną nagrodę pieniężną w wysokości 500 złotych dla jednego spośród 10 Uczestników nominowanych do etapu finałowego przyzna jury konkursu.

Organizatorzy rozlosują również jedną nagrodę pieniężną w wysokości 300 złotych spośród wszystkich osób, które wzięły udział w głosowaniu.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 502 002 053 lub 82 565 44 44, na stronie internetowej www.nowytydzien.pl.


Dokumenty do pobrania:

Call Now Button