EU Agro-Trade Platform

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym wydarzeniu „EU Agro-Trade Platform”, które odbędzie się za pośrednictwem interaktywnej platformy online: https://agro-trade-platform.b2match.io/.

EU Agro-Trade Platform to trzydniowe wydarzenie realizowane w ramach Europejskiego Forum Rolniczego. W 2021 roku, zamiast tradycyjnych spotkań odbywających się stacjonarnie w Jasionce k. Rzeszowa, organizatorzy Agro Promotion i Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zapraszają do skorzystania z nowego narzędzia do networkingu i wymiany doświadczeń za pośrednictwem interaktywnej platformy online b2Match.

Misją EU Agro-Trade Platform jest umożliwienie nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz stworzenie profesjonalnego narzędzia do wyszukiwania ofert korzystnej współpracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Platforma skupia przedstawicieli sektora rolno-spożywczego, z Polski oraz rynków zagranicznych.

Rejestracja do udziału w EU Agro-Trade Platform rozpoczynęła się 1 lutego 2021, natomiast wirtualne spotkania biznesowe 1:1 odbędą się w dniach 24-26 marca 2021. Towarzyszyć im będą webinaria dotyczące bieżących zagadnień związanych z konkurencyjnością produkcji rolno-spożywczej oraz międzynarodową wymianą towarów.

Do udziału w wirtualnej dyskusji zostaną zaproszeni eksperci oraz przedsiębiorcy z branży. Wśród poruszanych tematów znajdzie się m.in. handel międzynarodowy na rynku rolno-spożywczym, pozyskiwanie funduszy na innowacje w rolnictwie, również w kontekście następcy „Horyzontu 2020″ i możliwości wykorzystania tych środków przez Polskę oraz gospodarowanie wodą w rolnictwie w kontekście zmian klimatycznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Call Now Button